פורומים

פורום נושאים הודעות פרסום אחרון
No new posts

סיכויי ההצלחה הגבוהים יותר של השתלת שיניים תותבות, הם בלסת התחתונה, לעומת הלסת העליונה שם סיכויי ההצלחה מעט פחות טובים אך עדיין גבוהים. לידיעתכם, גיל אינו מהווה גורם מגביל.

אחת הקלישאות בנושא השתלות שיניים תותבות היא שכשיש שתלים, אין צורך בהקפדה על נקיון הפה. האמת היא, ששתלים דנטלים דורשים תחזוקה ושמירה קפדנית על הגיינה אורלית, אף יותר קפדנית מאשר עם שיניים טבעיות! אנשים שאינם משתפים פעולה בנושא ההגיינה האורלית ואינם שומרים על הגיינת פה טובה, אינם מתאימים להשתלות.

50 101
No new posts

השיניים שלנו הם חלק בלתי נפרד מהמראה החיצוני שלנו. עם השנים עולה המודעות לחשיבות המראה האסתטי של השיניים בתוך המכלול, ובהתאמה תחום אסתטיקת הפה הוא תחום מתפתח עם חידושים ופיתוחים המסייעים לרופאים להעניק לנו חיוך קצת יותר אסתטי. בפורום זה ניתן לשאול שאלות ולקבל תשובות על תחום האסתטיקה של הפה.

75 170
No new posts

טיפול שיניים הוא טיפול ארוך ומורכב המצריך ביקורים תכופים במרפאת השיניים, וכרוך גם בלא מעט כאב ואי נעימות. טיפולי שיניים בהרדמה כללית הוא פתרון לקיום סדרה שלמה של טיפולים במפגש אחד תחת הרדמה ובה מתבצעים כמעט כל הטיפולים ללא בזבוז זמן וללא כאב. בפורום זה ניתן לשאול שאלות ולקבל תשובות על תחום טיפולי שיניים בהרדמה כללית

20 47
No new posts

מהו טיפול שורש ? האם טיפולי שורש כואבים ? איך יודעים אם צריך טיפול שורש ? כל זאת ועוד כאן בפורום טיפולי שורש.

43 102
No new posts

השיניים שלנו מצריכות טיפול תמידי ותחזוקה שוטפת והזנחה של השיניים עלולה לגרום לבעיות שיצריכו טיפול מקיף ומורכב יותר בעתיד. שיקום הפה הוא תחום שבו עוסק הרופא בשחזור השיניים לשם תפקוד טוב ואסתטי של הפה תוך שימוש בכלי שחזור כגון כתרים, תותבות, השתלות ועוד. בפורום זה ניתן לשאול שאלות ולקבל תשובות על תחום שיקום הפה

17 33
No new posts

השיניים שלנו עוברות תהליכים ארוכים עד להתבססותם הסופית במיקומם הטבעי. התהליך המשמעותי ביותר הוא התהליך המתרחש בילדות שם נקבעים מיקומם של השיניים בתוך הפה, שלעיתים מתמקמים בצורה עקומה. יישור השיניים הוא טיפול במסייע לתקן את התופעה. בפורום זה ניתן לשאול שאלות ולקבל תשובות על תחום יישור שינים לילדים

8 18
No new posts

רפואת שיניים לילדים היא התמחות בפני עצמה הכוללת מספר רב של מיומנויות הכרחיות. ביניהן יכולת לתקשר עם הילד בגובה העיניים, להפיג את פחדיו ולבצע את הטיפול בדרך המקצועית והטובה ביותר. כאן המקום לשאול שאלות מקצועיות ולקבל תשובות מדויקות וברורות בנוגע לרפואת שיניים לילדים.

16 30
No new posts

מחלת חניכיים היא תופעה הגורמת לנזק הדרגתי הן לחניכיים, לשיניים, לעצם, יש לתופעה השלכות אסתטיות ולעיתים עלולה להיות מסוכנת לבריאות. התופעה נוצרת בעקבות זיהום בקטריאלי והיא את המחלות הנפוצות ביותר והאחראית העיקרית לנשירת שיניים בקרב מבוגרים אך ניתנת לטיפול. בפורום זה ניתן לשאול שאלות ולקבל תשובות על תחום מחלות חניכיים.

11 22
No new posts

השיניים שלנו עוברות תהליכים ארוכים עד להתבססותם הסופית במיקומם הטבעי. התהליך המשמעותי ביותר הוא התהליך המתרחש בילדות שם נקבעים מיקומם של השיניים בתוך הפה, שלעיתים מתמקמים בצורה עקומה. יישור השיניים הוא טיפול במסייע לתקן את התופעה. בפורום זה ניתן לשאול שאלות ולקבל תשובות על תחום יישור שינים למבוגרים.

16 31
No new posts

כאן הפורום לשאול כל שאלה בתחום רפואת השיניים. לא בטוח באיזה פורום לשאול ? שאל כאן ! דר' מויסה ליאת, מנהלת הפורום שלנו, תשמח לעזור בכל נושא !

57 187
No new posts

אמצעי טיפול חדשני המקבל תהודה עמוקה יותר ויותר בעולם הוא טיפול שיניים באמצעות לייזר. ללייזר יתרונות רבים והוא יכול להחליף שימוש באמצעי טיפול קונבנציונאליים ולחסוך זמן טיפול סיכונים לזיהומים לאחר הטיפול, וכאב ואי נוחות למטופל. בפורום זה ניתן לשאול שאלות ולקבל תשובות על תחום רפואת שיניים בלייזר

6 15
No new posts
חבלה לאזור הפה והשיניים אינה נדירה בחיי השגרה, ופציעות פנים מהוות חלק בלתי מבוטל מכלל הפציעות. מטרתנו בפורום זה הינה לעזור ולסייע בטיפול בחבלות, במניעה ובטיפול ראשוני בטיפולן, ולהסביר מהו תפקיד רופא השיניים בטיפול בחבלות אלו.
5 13
No new posts

בפורום זה ניתן לשאול שאלות בנושא נחירות והפסקות שינה חסימתיות ואפשרויות הטיפול בהן

1 1
No new posts

תוכניות שיניים ,מסלולי אשראי,מימון ופריסת תשלומים לטיפולי שיניים

בפורום זה תוכלו לשאול כל שאלה בנושא תוכניות טיפול דנטליות, מסלולי אשראי, תוכניות מימון ופריסת תשלומים לטיפולי שיניים.

אין צורך להזניח את מצב השיניים ! אפשר למצוא פתרון לכל כיס !

ד"ר אלי אנטופולסקי, רופא שיניים בוגר בית הספר לרפואת שיניים של האוניברסיטה העברית ירושלים. התמחה בבניית מערכות לתוכניות שיניים מגוונות בארץ ובחו"ל

4 9
No new posts
0 0 לא זמין
No new posts
מי לא מכיר את החשש הקל המתלווה אל כל טיפול שיניים? אך יש והחשש הופך לחרדה של ממש אשר גורמת להימנעות מטיפול ופגיעה בבריאות. מחקרים מראים כי ידע ומידע בנושא מפחיתים את החרדה ותורמים לתחושת הביטחון. זה המקום לשאול את כל השאלות המטרידות אתכם ולקבל תשובות.
7 19
No new posts
הפורום מיועד לשאלות ותשובות בנושא טיפולי שיניים לאנשים הנמצאים בקבוצות סיכון וביניהם טיפולי שיניים לחולי סכרת, טיפולי שיניים לחולי לב, טיפולי שיניים לחולי הפטיטיס B ועוד.
4 9
No new posts
3 7
No new posts

דיונים בתחומי המשפט הרפואי, רשלנות רפואית, ביטוח ונזיקין

1 1

אודות                                                              הגבלת אחריות