השתלת שיניים

למי מתאימות השתלות דנטליות?

השתלות דנטליות, שתלים דנטליים, השתלת שיניים

ההשתלות הדנטליות שינו את פני רפואת השיניים ב30 שנים האחרונות.

 

השתלים הדנטליים הינם ברגים מטיטניום המוחדרים לעצם ומשמשים עוגן לשיקום (הם מדמים את שורשי השיניים ) ברוב המחקרים שיעורי ההצלחה נעים בין 85 ל-95 אחוז ואולם שיעורי הצלחה אלה תלויים בבחירה קפדנית של המקרים ובתכנון נכון של הטיפול בהתאם למצב בפה.

 

דברים שיש לקחת בחשבון בזמן בבחירה בין שיקום בעזרת שתלים או שיקום מסורתי יותר:

גיל המטופל

במרפאת השיניים שלנו אנו לוקחים את חווית השירות צעד אחד קדימה - מקצועיות, יעילות, יחס אישי וחם, ציוד חדיש, סטנדרטים בינלאומיים, שאיפה למצויינות וחשוב מכל - לקוחות מרוצים.
וזה רק חלק מהדברים שמאפיינים את המרפאוהשלנו והופכת אותה למוצלחות לאורך כל השנים
אנו בונים יחסי שיתוף עם מטופלנו. אנו מאמינים כי רק מאמצים משותפים של צוות המרפאה והמטופל יכולים להביא לתוצאות הרצויות. ותוצאות רצויות מוגדרות אצלנו לא רק כהצלחה קצרת טווך אלא שינוי של תפיסת המטופל את בריאותו. אנו חולקים עם המטופל אחריות לבריאותו ונותנים לו במתנה הבנה של אחריות בעתיד.
 
 • ד"ר מיכאל לוצקר – אורטודנט. עובד בקליניקה משנת 2009. מתמחה ביישור שיניים למבוגרים וילדים. 
 • ד"ר טריימן יוליה – בוגרת אוניברסיטת ת"א. עובדת במרפאה משנת 2009. מתמחה בתחום כירורגיה והשתלות.
 • ד"ר רומן גופמן - בוגר אוניברסיטת ת"א. עובד במרפאה משנת 2005. מתמחה בטיפולי שורש.
 • ד"ר גילשטיין לידור. עובדת במרפאה משנת 2009. מתמחה ברפואה משמרת ובאסטתיקה.
 • ד"ר יבגניה בקר. בוגרת אוניברסיטת ת"א. במרפאה משנת 2009. מתמחה באסטתיקה ורפואה משמרת.

המרפאה נהנית ממעבדה העובדת עימה באופן צמוד ובלעדי, נגישות המאפשרת דיוק, איכות בעבודה ונוחות מירבית ללקוחות.

מרפאת שיניים בראשון לציון של דוקטור מוסייב - שירות מסור באיכות שלא היכרת עם טכנולוגיה מהמתקדמים בעולם , רופא שיניים בראשון לציון עם ניסיון רב , אל תתפשרו כשמדובר בשיניים שלכם, כיוון שהזנחה או טיפול לא נכון יכולה לגרום לכם לבעיות רבות בהמשך הדרך. אצל מרפאת שיניים בראשון לציון תמצאו שירות אדיב ומכשור מהמתקדמים בעולם ובארץ, רופא שיניים בראשון לציון בעל ניסיון רב בתחום וידע נרחב, לכן אם אתם מחפשים מרפאת שיניים בראשון לציון, כדאי לבוא להתרשם מהמרפאה שלנו , לקבל הכוונה ועזרה בכל הנוגע לבריאות הפה, כי אצלנו כל שן מקבלת את תשומת הלב המתאימה לה.

בוגר בית הספר לרפואת שיניים של האוניברסיטה העברית הדסה ירושלים.שירת בצה"ל כקצין רפואת שיניים פיקודי, פרס קרפ"ר על הקמת רפואת שיניים מפח"ש. עוסק ברפואת שיניים אסתטית הכוללת הלבנת שיניים בשעה, מילוי קמטים באמצעות חומרים מחומצה היאלורונית והעלמת חריצי הבעה באמצעות בוטוליניום טוקסין.

מרפאת השיניים ממוקמת בזכרון יעקב ברח' ז'בוטינסקי וצופה על יקב כרמל . ד"ר יורם מילר עוסק ברפואת שיניים משנת 1986. חזון הרופא הוא ערכים של מקצועיות, חדשנות, מצוינות, אמינות, מתן שירות ואהבת האדם. במרפאה מושם דגש רב על יחס אישי ומענה לכל שאלה. המרפאה מתמקדת בשיקומים מורכבים על גבי שתלים ואסתטיקה של השן וזאת ביצירת חיוך מושלם, הלבנת שיניים, הורדת כתמים ועוד. במרפאה מיושמים חידושים טכנולוגיים בתחום רפואת השיניים, כמו הרדמה מקומית ללא מזרק, צילום שיניים דיגיטלי ועוד.

 

 • 20 שנות ניסיון
 • אסתטיקה של החיוך
 • השתלות שיניים
 • שיקום הפה
 • טיפולי לייזר
 • גז צחוק
 
עזרה ראשונה בסופי שבוע וחגים
אפשרות לביצוע טיפולים במרוכז בימים ובשעות לא קונבציונליות.

ללא כאב, עושים טיפול עם הלב

במרפאתנו אנו מתמקדים בטיפולי שורש, חידוש טיפול שורש, טיפול שורש כירורגי וטיפולים לאחר חבלות בשיניים. כל הטיפולים מבוצעים תוך שימוש במיקרוסקופ טיפולי ומכשור מתקדם נוסף.

מרפאת השיניים ד"ר לפיד קיימת יותר מ-13 שנים.
מרפאת ד"ר לפיד עובדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום רפואת השיניים, עם השקעה של שעות רבות בלימודי המשך ובחידושים לטובת הפציינטים, בכדי להעניק להם טיפולי שיניים ברמה איכותית ומתקדמת.
במרפאת ד"ר לפיד מקפידים להשתמש בחומרים איכותיים, ציוד מושכלל וחדיש ומחוייבים לטיב הטיפולים.

המרפאה רואה במטופליה משפחה אחת גדולה ובהתאם לכך, המטופלים זוכים ליחס אישי חם, הכולל זימונים לבדיקות תקופתיות ודאגה תמידית לבריאותם של המטופלים.

מרפאת שיניים קטנה ונעימה המנוהלת ע"י ד"ר יגאל טרלו רופא שיניים בוגר "הדסה" עין כרם.
המרפאה מתמקדת בתחום השיקום והאסתטיקה.
אנו עוסקים ברפואת שיניים איכותית במחירים סבירים.

שיננית מוסמכת .

כיום מהווה חלק מסגל ההוראה בלימודי שיננות באוניברסיטת ת"א.

 

מטפלת בכל הגילאים – ילדים בני נוער ומבוגרים,
מתמקדת בטיפולי אסטתיקה ושיקום הפה כמו גם שיקום על שתלים.

בעלת ניסיון רב בטיפול מתרפאים בעלי חרדה מרופאי שיניים.

בעלת גישה ייחודית לילדים ומטופלים בעלי חרדות.

 

בוגרת בית הספר לרפואת שיניים באוניברסיטה העברית , הדסה עין כרם משנת 1995 . לאחר התנסות של כ-10 שנים במרפאות פרטיות וציבוריות, חזרה  לבית הספר לרפואת שיניים בהדסה עין כרם בשנת 2007 להתמחות באנדודונטיה ( טיפולי שורש ) .חברה באיגוד הישראלי לאנדודונטיה, ובהסתדרות לרפואת השיניים .  מבצעת במרפאה טיפולי שורש, חידושי טיפול שורש כירורגיה אפיקלית וטיפול בחבלות דנטליות.  עבודתה מתאפינת בהקפדה על סטנדרטים מקצועיים גבוהים ביותר ובסבלנות אין קץ למטופל חרדותיו וצרכיו.

הדרך הקלה לזימון תורים

עמודים

Subscribe to השתלת שיניים

 

אודות                                                              הגבלת אחריות